...

Magdalena Bínová terapeutka

Kdo jsem?

„Jsem nekonečná optimistka, snílek, trochu čarodějka, trochu rebelka a především žena, matka a podnikatelka.“

Jak můj příběh začal?

Jdu cestou svého poslání. Zářím na cestu ženám a pomáhám jim zapalovat jejich vlastní světla tak, aby zářila na cestu dalším a dalším ženám, neboť toto světlo má v sobě každá z nás.

Pomáhám těm, které se vydávají za voláním své duše, a cítím se naplněná a šťastná s každou další úspěšnou ženou, která podniká v souladu sama se sebou.

A jsem velmi vděčná, že dnes toto můžu zažívat. Protože tohle byl vždy můj sen.

Cesta k němu ale nevedla zrovna růžovým sadem!

Můj největší problém byl, že jsem nikdy nedokázala vytrvat a dotáhnout do konce to, co jsem začala. Hltala jsem kurzy, knihy osobního rozvoje, ale pořád se mi nedařilo. Nadšení a motivace mi vždy brzy vyprchaly.

Nevěřila jsem si a přišlo mi, že pořád nevím všechno, že se pořád ještě musím učit, že pořád ještě nejsem dost dobrá.

Naštěstí jsem se ale nevzdávala svých snů, a každá kniha a každý kurz mě k nim přece jen po krůčkách přibližoval. Než jsem pochopila, jak podnikat s radostí a lehkostí, spadla jsem na ústa několikrát, někdy i hodně tvrdě.

Jak se zbavit strachu

Tenkrát jsem nevěděla, co vím dnes

Pochopila jsem, že pokud nemám ráda sama sebe a pokud si myslím, že nejsem dost dobrá, proč by si to měl myslet někdo jiný?
Uvědomila jsem si, že pokud sama sobě nepřijdu, jako hodnotný člověk, tak nemůžu čekat na dobré ohodnocení zvenku.

To, co se nám v životě děje je totiž přesný odraz našeho vnitřního světa. To čemu věříme, co si myslíme a čemu věnujeme pozornost, to se nám stává realitou.

Díky koučovacím metodám NLP jsem se naučila přeprogramovat svou mysl tak, abych si tvořila svět jaký chci. Neznamená to, že občas nešlápnu vedle a nemám problémy, ale rozdíl je v tom, jestli na to koukám jako na problém, nebo jako na výzvu.

Byla to dlouhá cesta poznání, ale rozhodně to stálo za to
Naučila jsem se být tvůrcem svého života. A i když se stále učím a stále dělám chyby, tak vím, že tenhle život stojí za to žít a že žiju své poslání.

Nyní jsem certifikovaný kouč NLP a učím ženy to, co jsem se na své cestě naučila, aby si nemusely stále dokola procházet životní kotrmelce jen díky špatně nastavenému mindsetu.

Že život vůbec nemusí být noční můra a že když se sladí tělo, myšlenky a podvědomí na stejné vibrace, tak dosáhneme všeho, po čem toužíme.

Dnes už vím, že všechny překážky jsou jen v mojí hlavě

Už vím, kdo jsem. Vím, co chci, co nechci, znám svoje hranice a umím si je chránit. Umím říct ANO i NE, podle toho, jak to skutečně cítím, ne podle toho, jak očekávají druzí. Dokážu poslouchat svou intuici a následovat ji.

Naučila jsem se nacházet bloky, které si neseme (nejen) z dětství, vžité vzorce chování, které nám nedovolí reagovat jinak. Podle našich reakcí a podle schémat opakujících se situací dokážu najít daný blok, zaměřit se na něj a vyčistit ho. Každé takové odstranění bloku s sebou nese úlevu a poodkryje kousek našeho skutečného já.

Chcete mě lépe poznat a vyzkoušet koučování se mnou? Máte možnost vyzkoušet 30 minut koučinku zdarma!

Pokračujte tady.

Co o mně říkají mé klientky:

Nejsi si jistá?

Nejsi si jistá, co je pro tebe nejlepší?
Domluv si se mnou 15minutové setkání zdarma a odpovědi najdeme spolu 😊

DSC_8312-e1678018906366
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.