...

Magdalena Bínová terapeutka

Rituál Novoluní

Novoluní je ideální čas k přemýšlení o naší přítomnosti a o tom, co chceme v budoucnosti. Je to začátek nového lunárního cyklu a často s sebou přináší řadu nových začátků. Díky tomu je novoluní obzvláště ideální čas pro sebereflexi, korekci směru a stanovení cílů.

Během novoluní je naše kreativita, schopnost stanovovat záměry a vysílat pozitivní energii nejvyšší.

A jak  nejlépe využít sílu novoluní?

Já miluju rituál se svíčkami, kameny a vykuřovadlem, kdy vyšlu svůj záměr.

JE TO SILNÝ A MAGICKÝ RITUÁL.

A jak takový rituál může vypadat?

1. Stanovte si záměr a zapište si ho

 Najděte si čas na vypracování záměru, který je jasný, stručný a co nejkonkrétnější.

Přemýšlejte: Jakých cílů můžete dosáhnout?

Čím konkrétnější jsou vaše záměry a touhy, tím lépe. Jděte do podrobností, popište je a ujistěte se, že jim skutečně věříte. Musíte věřit tomu, že je možné cíle dosáhnout, jinak záměr nebude fungovat.

Se svými záměry byste měly být v souladu – měly by přijít s lehkostí, a ne proto, že si myslíte, že je to něco, co byste v tomto okamžiku „měly“ chtít.

Udělejte celý seznam toho, co by vesmír měl vzít v úvahu, když vám plní touhu vašeho srdce.

Řekněme, že vaším záměrem je rozšířit podnikání:

Jaké budete mít klienty? Kolik hodin budete pracovat? Jak se budete cítit, když se vám bude dařit podle vašich snů? Na jakých projektech budete pracovat? 

Cílem je vytvořit silný pocit toho, jak se budete cítit, až svých snů dosáhnete.

Je důležité soustředit se spíše na pocity a prožitek ze splněného cíle, než na konkrétní cestu, která by k nim měla vést.

Dejte vesmíru dostatek prostoru na rozhodnutí, co pro vás bude nejlépe fungovat, a nenechte do toho příliš zasahovat plány své mysli. Řiďte se především pocity a srdcem.

Tip navíc: Můžete si koupit nějaké hezké pero nebo tužku a jedinečný sešit právě pro tyto rituály a užít si svůj rituál ještě víc.

Rituál Novoluní - Magdalena Bínová Blog

2. Vytvořte posvátný prostor

Nový měsíc je optimální čas pro vybudování posvátného prostoru ve vašem domě, abyste si vytvořily vlastní magii.

Očistěte energii místa, kde budete rituál provádět.

Časem, když vstoupíte do tohoto prostoru, vaše tělo a mysl budou vědět, že je čas kouzlit. Po nastavení udržujte prostor čistý a uklizený, abyste předešly špatným vibracím.

K očištění a rozproudění energie můžete použít šalvěj, kadidlo nebo éterické oleje. Do svého prostoru si také můžete rozprostřít kameny, krystaly, květiny nebo větve a také svíčky.

Obklopte se čímkoli, co potřebujete, abyste měla pocit, že se dotýkáte nejhlubší části sebe sama a vytváříte pocit zvláštního rituálu.

Pro podtržení příjemné atmosféry můžete pustit meditační hudbu, zabubnovat na šamanský buben, zazvonit na zvony nebo  zpívající mísu.

Tip navíc: Jakmile je prostor vyčištěn a připraven, připravte se také – osprchujte se, vykoupejte, oblékněte se do vašeho oblíbeného oblečení, ideálně pohodleného, ať se můžete uvolnit.

mantra Magdalena Bínová | EFT a NLP terapeut

3. Zapalte svíčku a přineste více světla do svého života

Zapálení svíčky v nejtemnější noci měsíce symbolizuje touhu vnést do našich životů více světla.

Požádejte vesmír, aby vám měsíc na váš záměr posvítil.

 Tip navíc: Tento rituál můžete posunout o krok dále tím, že nabijete svíčku svým záměrem, který si přejete projevit během tohoto měsíčního cyklu. Jednoduše držte svíčku, svolávejte pocity vděčnosti a lásky a požádejte vesmír o to, co chcete. Zapalte svíčku a nechte ji dohořet.

4. Vytvořte si vlastní rituál

Pokud si pod slovem rituál vybavíte čarodějný háv, bublající kotlík nad ohněm a křišťálovou kouli, tak je možné, že se i takové rituály odehrávají, ale síla rituálu bude fungovat i bez těchto věcí.

Vytvořte si vlastní rituál tak, aby vám v něm bylo dobře a zvládly jste ho s radostí opakovat (ideálně) každé novoluní. Můžete začít meditací, zpěvem, uvolněním těla nebo jen aktivním dýcháním.

Zkuste si představit, jak se vaše záměry plní, prociťte co nejvíc představu, jak se budete cítit, až se vaše sny naplní, a pak z té stejné energie vyšlete záměr.

POŽÁDEJTE VESMÍR O JEHO NAPLNĚNÍ.

Až budete hotovi, několik minut seďte a vnímejte pozitivní energii obklopující záměry.

Můžete říci mantru, modlitbu, chorál, být vděční za to, kde jste a kam směřujete.

5. Pusťte se do práce

Ač je síla novoluní opravdu mocná, vaše sny se neplní, pokud je podpoříte i vlastní aktivitou. Pokud si přejete více klientů, začněte je sami oslovovat. Zařaďte novou nabídku do svého portfolia nebo vytvořte nějaký nový projekt.

Energie a vesmír jsou tu proto, aby vás podporovaly, vedly vás, ale nemohou za vás udělat všechnu práci.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.